Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: Prace v mnichove  (Prečítané 43204 krát)
Miška



Karma: 0
Príspevkov: 28



« : Január 12, 2008, 12:29:49 pm »

zdravim vas vsechny do mnichova Pusinka
chtela bych se vas zeptat jestli nekdo neznate nejake rodiny nebo aupair agentury v mnichove
jestli znate tak se ozvete prosim,napiste kontakt
moc dekuju Mrknutie
Zaznamenané
marklar



Karma: 0
Príspevkov: 50

No proste Makis...


« Odpoveď #1 : Január 13, 2008, 02:41:21 pm »

Pokud by jsi mela primo zajem, vim o jedne rodine, ktera momentalne od unora hleda novou aupair
Zaznamenané

Makis
Daisy



Karma: 0
Príspevkov: 1


« Odpoveď #2 : Január 14, 2008, 05:39:17 pm »

Ahoj Misko,

ja mam take jednu rodinu, kde hledaji au-pair - zacatek brezna, kdyztak se ozvi :-)
Zaznamenané
Anetta



Karma: 0
Príspevkov: 8


« Odpoveď #3 : Január 15, 2008, 10:37:39 am »

Ahojky,
 prave odchazim od jedne cesko-nemecke rodiny. Maji dve deti, kluka(5) a  holku(2). Pokud bys mela zajem, napis mi email a ja ti napisu blizsi informace o rodine... Nastup je mozny ihned. Anet Úsmev
Zaznamenané
k.m.e



Karma: 0
Príspevkov: 6


« Odpoveď #4 : Január 16, 2008, 08:26:30 am »

Ahoj Daisy, zaciatkom brezna mam prist do mnichova a hladam si popri stipku aj nejaku pracu, no a nahodou som nasla tvoju reakciu na miskin inzerat. Ak by miska nemala zaujem, mohla by si mi poslat na teba e-mail alebo nejake blizsie info o tej rodinke. dik
Zaznamenané
Marcela Kosarova



Karma: 0
Príspevkov: 2



« Odpoveď #5 : Január 18, 2008, 03:14:00 pm »

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, jestli prosim nevite jeste o nejakem volnem miste na Au-pair v mnichovskem Innenraum.

Dekuju,
Marcela
Zaznamenané
Véronique



Karma: 0
Príspevkov: 3


« Odpoveď #6 : Január 18, 2008, 07:47:27 pm »

mám jednu rodinku na konečné U3 v Neuridu, dvě holky 6 a 12 let, jsou hodné a žijí s maminou sami. Já bych potřebovala do konce února odejít
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00671 sekúnd zo 7 otázok