Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
 
Strán: [1]   Dole
 
Autor Téma: St.Gallen - kamarádi  (Prečítané 25897 krát)
Dark.Vanita



Karma: 0
Príspevkov: 2


« : Január 16, 2016, 01:43:56 pm »

Ahoj, od pondělí 11.1.2016 válčím v St. Gallenu jako Au Pair, bylo by fajn najít nějakého kamaráda/kamarádku, který je podobně postižen Smiech Je mi 26 let, mám ráda hory, kulturu, procházky, fotografování....kdo chce, nechť se ozve  Úsmev
« Posledná zmena: Január 17, 2016, 07:05:55 pm od David » Zaznamenané
Daniel S



Karma: 0
Príspevkov: 6


« Odpoveď #1 : Január 26, 2016, 12:37:06 pm »

Ahoj, ,jedu 14.2. do St.Gallenu na pracovní cestu  a sháním někoho kdo mi tuto pracovní cestu třeba zpříjemní posezením u kávy, drinku a pokecem v Českém jazyce :-D Budu moc rád když odpíšeš:-) Děkuji předem za odpověď.Dan
Zaznamenané
Dark.Vanita



Karma: 0
Príspevkov: 2


« Odpoveď #2 : Január 28, 2016, 01:46:08 pm »

Ahoj, jasně, proč ne Úsmev Jak dlouho se tu zdržíš? A v jakém oboru pracuješ?
Zaznamenané
Daniel S



Karma: 0
Príspevkov: 6


« Odpoveď #3 : Február 03, 2016, 12:43:30 pm »

Ahoj..  Já budu pobývat v Uzwilu (ale blízké okolí není žádný problém) a budu tam od 14. do 19.2. :-) Budu mít čas každý den vždy navečer Úsmev. Jedu na školení do Bühlera :-).. Prosím o další komunikaci na email d.sarkozy[zavináč]seznam.cz :-) Děkuji , s pozdravem a přáním hezkého dne Dan :-D ..
Zaznamenané
Strán: [1]   Hore
 
 
Skočiť na:  

Poháňané MySQL Poháňané PHP Autostop.sk | Poháňané SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validné XHTML 1.0! Validné CSS!

Pravidla registrace | Kontakt | © Autostop.sk 2024
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.
Zahnarzt München


Stránka generovaná za 0.00503 sekúnd zo 7 otázok