Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIŤ FILTER
Typ
Z Mesto V okolí km
Do Mesto V okolí km
Dátum od Λ V do Λ V
Európa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Dátum Typ Z Cez Do Míst Mapa Detail
07.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
07.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
07.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
08.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
08.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
08.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
08.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
08.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
08.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
09.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
09.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
09.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
09.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
09.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
09.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
10.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
10.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
10.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
10.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
10.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
10.06. 09:15 D Prešov(SK) Weilheim in Oberbayern (D), Kempten (Allgäu) (D), Sonthofen (D), Wolfratshausen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Rosenheim (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Marktoberdorf (D), Marktoberdorf (D) München(D) 6 Mapa detail
10.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
11.06. 05:00 D Garmisch-Partenkirchen(D) Weilheim in Oberbayern (D), Wolfratshausen (D), Sonthofen (D), Sonthofen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Marktoberdorf (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Penzberg (D), Penzberg (D) Poprad(SK) 6 Mapa detail
11.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
11.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
11.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
11.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
11.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
11.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
12.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
12.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
12.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
12.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
12.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
12.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
13.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
13.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
13.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
13.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
13.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
13.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
14.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
14.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
14.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
14.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
14.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
14.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
15.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
15.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
15.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
15.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
15.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
15.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
16.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
16.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
16.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
16.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
16.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
16.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
17.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
17.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
17.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
17.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
17.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
17.06. 09:15 D Prešov(SK) Weilheim in Oberbayern (D), Kempten (Allgäu) (D), Sonthofen (D), Wolfratshausen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Rosenheim (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Marktoberdorf (D), Marktoberdorf (D) München(D) 6 Mapa detail
17.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
18.06. 05:00 D Garmisch-Partenkirchen(D) Sonthofen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Marktoberdorf (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Penzberg (D), Penzberg (D) Poprad(SK) 6 Mapa detail
18.06. 06:00 D München(D) Weilheim in Oberbayern (D), Wolfratshausen (D), Rosenheim (D), Rosenheim (D), Sonthofen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Marktoberdorf (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Holzkirchen (D) Prešov(SK) 6 Mapa detail
18.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
18.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
18.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
18.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
18.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
18.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
19.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
19.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
19.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
19.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
19.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
19.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
20.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
20.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
20.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
20.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
20.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
20.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
21.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
21.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
21.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
21.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
21.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
21.06. 09:15 D Prešov(SK) Kempten (Allgäu) (D), Sonthofen (D), Wolfratshausen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Rosenheim (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Marktoberdorf (D), Marktoberdorf (D) München(D) 6 Mapa detail
21.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
22.06. 05:00 D Garmisch-Partenkirchen(D) Weilheim in Oberbayern (D), Wolfratshausen (D), Sonthofen (D), Sonthofen (D), Garmisch-Partenkirchen (D), Reutte (A), München (D), Freilassing (D), Marktoberdorf (D), Bad Aibling (D), Rosenheim (D), Bad Tölz (D), Holzkirchen (D), Kempten (Allgäu) (D), Penzberg (D), Penzberg (D) Poprad(SK) 6 Mapa detail
22.06. 06:15 D München(D) Holzkirchen (D), Rosenheim (D), Mühldorf (D), Braunau am Inn (A), Salzburg (A), BRATISLAVA (SK), Trnava (SK), Nitra (SK), Zlaté Moravce (SK), Žarnovica (SK), Zvolen (SK), Banská Bystrica (SK) Košice(SK) 3 Mapa detail
22.06. 06:15 D München(D) Liptovský Mikuláš (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Giraltovce (SK), Vranov nad Topľou (SK), Strážske (SK), Medzilaborce (SK), Snina (SK) Humenné(SK) 5 Mapa detail
22.06. 06:30 D München(D) Ingolstadt (D), Augsburg (D), Ružomberok (SK), Poprad (SK), Prešov (SK), Košice (SK), Trebišov (SK), Sečovce (SK), Sobrance (SK) Michalovce(SK) 4 Mapa detail
22.06. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 5 Mapa detail
22.06. 08:00 D Michalovce(SK) Trebišov (SK), Sečovce (SK), Košice (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 4 Mapa detail
22.06. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK) München(D) 3 Mapa detail
Súčet jázd: 301

4 Stránky 1 2 3 4 

  10 20 50 100

Pravidla registrace | Kontakt | Odkazy | © Autostop.sk 2013
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.


Stránka generovaná za 0.35921 sekúnd zo 13 otázok