Krajane.cz - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Nový Zéland | Rakousko | Řecko | Švédsko | Švýcarsko | USA
czskpldeen
Vítaj hosť
Užívateľ: Heslo:
Auto-prihlásenie:
Registruj sa! | Heslo?
loading. . .

ZRUŠIŤ FILTER
Typ
Z Mesto V okolí km
Do Mesto V okolí km
Dátum od Λ V do Λ V
Európa A AL AND B BG BIH BY CH CZ D DK E EST F FIN FL GB GR H HR I IRL IS L LT LV M MC MD MK MNE N NL P PL RO RSM RUS S SK SLO SRB TR UA
Z A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Dátum Typ Z Cez Do Míst Mapa Detail
01.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 1 Mapa detail
01.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
01.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
01.02. 11:45 D Žilina(SK) Bytča (SK), Považská Bystrica (SK), Púchov (SK), Ilava (SK), Dubnica nad Váhom (SK), Trenčín (SK), Nové Mesto nad Váhom (SK), Piešťany (SK), Hlohovec (SK), Trnava (SK), Senec (SK), Pezinok (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
01.02. 12:00 D Banská Bystrica(SK) Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Žarnovica (SK), Nová Baňa (SK), Zlaté Moravce (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), Senec (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 2 Mapa detail
02.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
02.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
03.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
03.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
03.02. 12:30 D Považská Bystrica(SK) BRATISLAVA (SK) München(D) 3 Mapa detail
04.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
04.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
05.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
05.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
05.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
06.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
06.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
06.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
07.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
07.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
07.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
08.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
08.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
08.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
09.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
09.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
09.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
10.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
10.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
10.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
11.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
11.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
11.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
12.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
12.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
12.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
13.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
13.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
13.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
14.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
14.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
14.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
15.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
15.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
15.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
16.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
16.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
16.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
17.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
17.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
17.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
18.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
18.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
18.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
19.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
19.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
19.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
19.02. 13:00 D PRAHA(CZ) Trier (D) Wasserbillig(L) 3 Mapa detail
20.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
20.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
20.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
21.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
21.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
21.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
22.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
22.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
22.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
23.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
23.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
23.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
24.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
24.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
24.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
25.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
25.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
25.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
26.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
26.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
26.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
27.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
27.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
27.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
28.02. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
28.02. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
28.02. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
01.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
01.03. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
01.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
02.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
02.03. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
02.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
03.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
03.03. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
03.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
04.03. 08:00 D Humenné(SK) Snina (SK), Medzilaborce (SK), Strážske (SK), Vranov nad Topľou (SK), Prešov (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Augsburg (D), Ingolstadt (D) München(D) 3 Mapa detail
04.03. 08:30 D Košice(SK) Spišské Podhradie (SK), Levoča (SK), Poprad (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Banská Bystrica (SK), Zvolen (SK), Žiar nad Hronom (SK), Nitra (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 6 Mapa detail
04.03. 09:15 D Prešov(SK) Levoča (SK), Spišská Nová Ves (SK), Kežmarok (SK), Poprad (SK), Svit (SK), Liptovský Hrádok (SK), Liptovský Mikuláš (SK), Ružomberok (SK), Martin (SK), Vrútky (SK), Žilina (SK), Trenčín (SK), Piešťany (SK), Trnava (SK), BRATISLAVA (SK) München(D) 5 Mapa detail
Súčet jázd: 215

3 Stránky 1 2 3 

  10 20 50 100

Pravidla registrace | Kontakt | Odkazy | © Autostop.sk 2013
Bezplatna spolujizda do prace, do školy, na akce, na dovolenou.


Stránka generovaná za 0.33966 sekúnd zo 13 otázok